🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rear Maxle
- Replacement rear Maxles
Attributes
| Hub Axle Thread | M12x1.75 |
| Material | Aluminum |
| Position | Rear |
| Primary Color | Black |
| Skewer Length | 195mm |
| Axle/Hub spacing | 12x148mm TA |
| Thread Length | 20mm |
| Thru Axle Compatibility | Boost Trek ABP Frames |
| Lever Mechanism | Tooled |
$12.74
Original: $36.39
-65%Rear Maxle—
$36.39
$12.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Replacement rear Maxles
Attributes
| Hub Axle Thread | M12x1.75 |
| Material | Aluminum |
| Position | Rear |
| Primary Color | Black |
| Skewer Length | 195mm |
| Axle/Hub spacing | 12x148mm TA |
| Thread Length | 20mm |
| Thru Axle Compatibility | Boost Trek ABP Frames |
| Lever Mechanism | Tooled |















